- Vi är glada att kunna få ta del av Jans stora kunnande inom branschen, säger Staffan Påhlsson, vd och koncernchef för Bravida.
Nya ledamöter är även Michael Siefke och Michel Plantevin från Bain Capital samt arbetstagarledamöterna Jan-Erik Arvidsson, Anders Mårtensson, Kai-Otto Helmersen och Peter Sjöquist.
Bostäder Klövern är redan igång med ett gigantiskt projekt där de ställer om ett kontor till ett bostadshus. Nu har de lagt till ytterligare ett projekt i portföljen och vd Rickard Langerfors berättar hur de vill fortsätta utvecklas med den nischen.
Kommentera
När du lämnar en kommentar måste du uppge e-post, den används endast till att informera dig om svar på din kommentar och visas inte för andra besökare.