Forum har funnits i Göteborg sedan starten 1991 och har idag kontor på flertalet orter i Sverige – från Malmö till Umeå i norr med över 40 konsulter. I mitten av september är tanken att Forum flyttar in i sin nya kontorslokal.
– Vi är glada att Forum har valt att hyra lokal hos oss och önskar dem varmt välkomna, säger Anton Tolinsson, Kommersiell Fastighetsförvaltare på Sigillet.
Förmedlare av kontorslokalen på Kyrkogatan har Croisette varit.
Bolag Kristina Grahn Persson blir ny Head of People & Culture på Castellum. För Fastighetssverige berättar hon vad som lockade mer rollen och bolaget, skiftet i branschen mot större fokus på människor kontra byggnader och vilka områden hon ser som viktiga för att bygga organisation och företagskultur.
Kommentera
När du lämnar en kommentar måste du uppge e-post, den används endast till att informera dig om svar på din kommentar och visas inte för andra besökare.